Najwyższa jakość

Eco - Taxi

Cennik przejazdów Taxi

Taxi Katowice

Z nami każda podróż to przyjemność...

Z pewnością ważną składową przy wyborze firmy Taxi jest nie tylko jakość ale też cena. W związku z tym nasz cennik przejazdów Taxi z Katowic oraz cennik przejazdów z Pyrzowic jest tak przygotowany aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Niezależnie od tego  gdzie chcesz jechać my przede wszystkim dbamy o to by każdy przejazd był komfortowy i bezpieczny. Wiemy ,że na komfort podróży ma wpływ wiele czynników w związku z tym dokładamy wszelkich starań by nasze auta były czyste i zadbane. Stosujemy filtry antysmogowe, antybakteryjne, antywirusowe i antyalergenowe co bez wątpienia ma pozytywny wpływ na jakość podróży. Bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową dlatego regularnie serwisujemy nasze taksówki by pasażer czuł się bezpiecznie. Warto zauważyć ,że usługi świadczymy zarówno jako Taxi Katowice jak i Taxi lotnisko Pyrzowice.

Przejazdy z Katowic

Jeśli szukają Państwo przejazdu taksówką z Katowic to nasza oferta bez wątpienia powinna Państwa zainteresować. Eco-Taxi świadczy usługi zarówno w Katowicach jak i miastach ościennych. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem zamieszczonym na naszej stronie a z pewnością znajdą Państwo ciekawą ofertę.

Cennik przejazdów Taxi Katowice

Kliknij w poniższy link a z pewnością znajdziesz interesujący Cię przejazd z Katowic .

Sprawdź

Przejazdy z Pyrzowic

Jeżeli szukają Państwo przejazdu taksówką z lotniska Pyrzowice to nasza oferta bez wątpienia powinna Państwa zainteresować. Eco-Taxi obsługuje pasażerów podróżujących z lotniska Pyrzowice do wszystkich miast w Polsce i za granicą. W związku z tym zapraszamy do zapoznania  się z cennikiem zamieszczonym na naszej stronie a na pewno znajdą Państwo ciekawą ofertę.

Cennik przejazdów z lotniska Pyrzowice

Kliknij w poniższy link a z pewnością znajdziesz interesujący Cię przejazd z lotniska Pyrzowice.

Sprawdź

TAXI

Masz jakieś pytania?

Jeśli nie znalazłeś w cenniku przejazdów taxi interesującego Cię przejazdu, skontaktuj się z nami a na pewno postaramy się pomóc.